Купити вуличні флагштоки і прапори.

Нам довіряють:
Відео

Карта встановлених флагштоків

Сучасні флагштоки із нержавіючої сталі, 5 років гарантії, безкоштовна доставка по Україні, монтаж вуличних флагштоків, друк прапорів будь-яких типів - це комплексне рішення по флажним системам, яке пропонує Вам компанія «FlagSystem».

Підприємство «Flag System» на сьогоднішній день, є єдиним українським виробником флагштоків із застосуванням зберігаючих прапор технологій . Наші фахівці перейняли досвід виробників флажних систем з усього світу і впровадили всі кращі ідеї в наших конструкціях. Підсумок - якісний і конкурентний продукт на ринку України.

Вуличні прапори

Вуличні прапори. Флагштоки з прапорами

Основним матеріалом для виробництва вуличних флагштоків є якісна нержавіюча сталь з полірованою дзеркальною поверхнею . Головною перевагою цього матеріалу є підвищена стійкість до механічного зносу і корозії, а також міцність і опірність вітровим навантаженням, які створюють прапори. При всіх своїх перевагах матеріал також володіє бездоганним зовнішнім виглядом, який зберігається протягом багатьох років. Відсутність будь-яких покриттів унеможливлює пошкодження поверхні в процесі експлуатації.

Конструкція флагштоків торгової марки «FlagSystem» включає в себе вузли й елементи, спеціально розроблені для зручної і тривалої експлуатації . Головною перевагою є відсутність деталей з пластику, усі вузли, що піддаються навантаженням та зносу виготовлені з надміцної нержавіючої сталі та алюмінію. Зручна та надійна система підйому прапора прихована всередині щогли флагштока і має антивандальний захист від несанкціонованого доступу. У вузлах обертання застосовуються спеціальні кулькові підшипники закритого типу, які не вимагають додаткового обслуговування і розраховані на тривалу роботу більше 10 -ти років.

Універсальна система кріплення флагштока дозволяє використовувати різні варіанти підставок для установки, спрощує процес монтажних робіт. Піклуючись про наших клієнтів, ми надаємо п'ять років гарантійного обслуговування.

Позвонить
Телефони
Заказать обратный звонок
Обратная связь