Нам довіряють:
Відео
Карта встановлених флагштоків

Настінні тримачі прапорів для вулиці та приміщення від виробника, друк прапорів, доставка по Україні.

Компанія «Flag System» пропонує лінійку сучасних настінних флагштоків різної цінової категорії – від бюджетної серії до конструкцій преміум-класу, що стануть прикрасою сучасної офісної або адміністративної будівлі.

Флагштоки фасадні виготовляються з анодованого алюмінію і нержавіючої сталі.Фасадні флагштоки з прапорами У комплекті поставляється настінний кронштейн , виконаний з гальванізованого металу. Навершя флагштока виробляється зі стійкого до ударів пластику з металізацією.

Прапори на фасадах будівель мають широке поширення у всіх країнах світу. Готельні комплекси, кафе і ресторани, адміністративні та корпоративні будівлі прикрашають прапори. Такий вид реклами без сумніву приверне клієнтів до Вашої організації.

Прапор, що розвивається, на відміну від іншої реклами, створює рух, який зверне на себе додаткову увагу.

Прапори на Вашії будівлі не тільки прикрасять фасад , але й підкреслять імідж та престиж Вашої організації. Флагштоки вуличні настінні , що випускаються компанією «Flag System», мають просту та надійну конструкцію. Відсутність в несучих елементах пластикових деталей забезпечить багаторічну експлуатацію виробу. Монтаж такого флагштока здійснюється за допомогою анкерних болтів, які поставляються в компдлекті. Відсутність складнощів в збірці і установці виробів дозволить виконати дані роботи навіть не досвідченій людині.

В асортименті нашої продукції пропонується древко для прапора різної довжини від 0,6 до 4,0 м, що дозволяє використовувати флагшток для прапорів будь-якого розміру .

Флагштоки настінні купити Ви можете , звернувшись в нашу компанію. На нашому складі завжди є в наявності достатній обсяг продукції .

Фахівці нашої компанії завжди допоможуть Вам визначитися з вибором флагової системи . При необхідності дизайнер зробить візуалізацію, використовуючи фото фасаду Вашої будівлі .

Позвонить
Телефони
Заказать обратный звонок
Обратная связь