Прапори
Прапори

Прапори України, виготовлення прапорів з логотипом, друк на тканині високої якості

Детальніше ...

Флагштоки вуличні
Флагштоки вуличні

Флагштоки з анодованого алюмінію і нержавіючої сталі висостой 5-12 метрів

Детальніше ...

Мобільні флагштоки
Мобільні флагштоки

Алюмінієві мобільні флажні системи заввишки 2-8 метрів

Детальніше ...

Фасадні флагштоки
Фасадні флагштоки

Фасадні флажні системи довжиною 0,9 - 4 метри

Детальніше ...

Кабінетні флагштоки
Кабінетні флагштоки

Прапори з підставками для кабінету євростандарту

Детальніше...

Прапори настільні
Прапори настільні

Настільні флагштоки преміум класу

Детальніше ...

Аксесуари і фурнітура
Аксесуари і фурнітура

Комплектуючих до флагштоків: навершя, важки, шнури, лебідки ...

Детальніше ...

Прапор на авто
Прапор на авто

Автомобільний прапорець на бічне скло з якісної яскравої тканини

Детальніше...

Нам довіряють:
 • 1+1
 • Альфа банк
 • Борис
 • Jysk
 • COMFY
5,0
Оценка компании пользователями
Алина Власова

Очень, положительная компания, работаем не первый год, всегда все на высшем уровне, качественно и в срок. Менеджер Елена, как и вся команда компании, ответственно и индивидуально подходят к каждой поставленной задаче и оперативно предлагают именно то, что необходимо. Даже если и случится "человеческий фактор" всегда можно быть уверенным, что вопрос закроется оперативно и с положительным итогом для заказчика! так держать, ребята! спасибо за сотрудничество!

Читать весь отзыв
Александра Потемкина

Прекрасное качество! Но самое главное это скорость и обслуживание. Спасибо, никто кроме вас не согласился сделать нам флаг за 18 часов по нашему дизайну и отправить в Киев. СПАСИБО! Вы не представляете какое событие помогли сделать еще круче!
От всей команды (уже) Чемпионов Украины! Вы лучшие!

Читать весь отзыв
Cмотреть все отзывы

Прапори та флагштоки від виробника

Флагштоки зі зберігаючою технологією з алюмінію і нержавіючої сталі, рекламні та державні прапори, безкоштовна доставка по Україні, монтаж флагштоків і якісне гарантійне обслуговування - все це пропонує Вам компанія «FlagSystem».

Асортимент нашої продукції включає в себе вуличні, мобільні, фасадні та настільні флагштоки , виготовлені з матеріалів від кращих європейських виробників. Застосування сучасних зберігаючих технологій, інноваційних ідей та високоякісної фурнітури дозволяє нам створювати флажні системи, що перевершують по своїй якості і вартості європейські аналоги .

Наше підприємство має багаторічний досвід з виробництва продукції прапора . Сучасне обладнання з комп'ютерним управлінням дозволяє виготовляти прапори для будь-яких умов експлуатації.

Флагшток флагосберегающійФлагштоки

Зберігаючий флагшток - це складний механізм, що включає в себе спеціально розроблені нашою компанією вузли, які дозволяють зручно монтувати та експлуатувати конструкцію, а також ефективно використовувати прапор, що в свою чергу практично в два рази збільшує термін його служби.

На наші флагштоки ціна нижча європейської, так як весь цикл виробництва проходить на власному підприємстві. Ми маємо достатні виробничі потужності для постачання великого обсягу продукції в найкоротші терміни. Також наша компанія може надати повний комплекс послуг з монтажу флагштоків по всій території України .

Сучасні флагштоки і прапори - виготовлення на замовлення

Сучасні флажні системи без сумніву є необхідним атрибутом ефективної рекламної кампанії. Використання прапорів в якості реклами підкреслить імідж і статус Вашого підприємства. Команда підприємства «FlagSystem» - це професіонали , головною метою яких є забезпечити клієнтові повний комплекс якісних послуг від проектування і візуалізації до гарантійного обслуговування готової продукції .

Переваги роботи з «FlagSystem» :

 • Флагштоки "під ключ" - повний спектр послуг від візуалізації до монтажу готової продукції;
 • Застосування сучасних зберігаючих технологій;
 • Виготовлення нестандартних конструкцій за індивідуальними проектами ; 
 • Найкоротші терміни поставки продукції ;
 • Доступна ціна ;
 • Безкоштовна доставка «до дверей» по Україні ;
 • П'ять років гарантійного обслуговування;
 • Можливість придбання окремих комплектуючих і аксесуарів.

Флагштоки і прапори в інтернет магазині

Вся продукція компанії забезпечується постійною технічною підтримкою. На нашому сайті завжди доступні докладні інструкції по збірці , установці та експлуатації флажних систем .

Перелік міст, за якими безкоштовно доставляються флагштоки: Київ, Одеса , Харків , Донецьк , Дніпропетровськ, Львів і всі інші обласні та районні центри України .

Обравши флагштоки торгової марки «FlagSystem» , Ви не тільки отримаєте бездоганний виріб, а також підтримаєте українського виробника і будете забезпечені технічною підтримкою, запчастинами та комплектуючими протягом усього гарантійного та післягарантійного терміну експлуатації.

Позвонить
Телефони
+38 (044) 333 82 86
+38 (050) 027 60 12
+38 (067) 634 83 53
+38 (063) 030 72 89
Заказать обратный звонок
Обратная связь

(044) 333 82 86 (067) 634 83 53 (050) 027 60 12 (063) 030 72 89