Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Нам довіряють:
 • Прапор на авто для 1+1
 • Прапор на авто для Альфа банк
 • Прапор на авто для Борис
 • Прапор на авто для Jysk
 • Прапор на авто для COMFY

Прапор на авто - хороший аксесуар

Прапор України на авто від виробника, яскравий прапорець, міцний пластик, доставка по Україні - все це із задоволенням пропонує автомобілістам компанія «Флаг Систем».

Прапори на автомобілях давно вже перестали бути чимось незвичайним і, тим не менш, прапор, розміщений на кузові машини або в салоні, як і раніше привертають увагу. Багато компаній використовують такий інтерес у своїх цілях, розміщуючи на і в автомобілях прапорці зі своєю символікою.

Прапор на авто виготовляється з різних матеріалів, в тому числі з флажной сітки. Вона найбільш актуальна, коли мова йде про прапори і прапорці розміщені на склі автомобіля або кузові із зовнішнього боку. Така тканина стійка до зовнішніх впливів і надовго зберігає первинний зовнішній вигляд. Якщо ж прапорець розміщується на приладовій панелі або будь-який інший внутрішній поверхні, він цілком може бути виконан з матеріалів, традиційних для кабінетних прапорів.

Яку тканину вибрати для прапора на автомобіль

Незалежно від того, яку тканину ви виберете для автопрапора, його потрібно буде періодично прати і прасувати, дотримуючись температурних обмежень для конкретного виду тканини. Така можливість догляду за прапором може істотно продовжити термін його експлуатації.

Популярна символіка як правило на автомобілях розміщують тематичні прапори - це спосіб продемонструвати свої футбольні пристрасті або показати причетність власника машини до якого-небудь громадському руху. Останнім часом все частіше на автомобілях стали з'являтися зменшені копії державних прапорів. Так, стабільним попитом користується автофлаг України.

Крім того, прапорці на антенах, стеклах і капотах - відмінне оформлення масових акцій автомобілістів, які виділяють однодумців в загальному транспортному потоці. Особливо часто таким способом позначитись на загальному дорожньому тлі користуються комерційні організації, що прикрашають корпоративні авто прапорами зі своїм логотипом.

Де ж замовляти прапорці автомобільні будь-якого розміру?

Наша компанія пропонує на вибір автомобільні прапорці із всілякою символікою:

Прапор України на авто

 • Автопрапори з державними геральдичними символами
 • Прапор України на авто, автомобільні прапорці
 • відомчі автофлагі
 • полотнища різних розмірів з символікою політичних партій і громадських організацій
 • корпоративні автофлагі
 • автопрапори без логотипів, однотонні для маркування та розцвічування.

Розмір має значення Треба відзначити, що автофлагі мають набагато скромніші розміри, в порівнянні зі своїми аналогами для вуличного використання та розміщення в офісах і кабінетах. В основному - це невеликі полотнища з чітко і детально промальованим зображенням, які кріпляться на маленькі кронштейни. Більші варіанти підходять для розміщення на багажнику, склі або крилі автомобіля. Вони легко витримують зустрічні повітряні потоки на швидкості до 100 кілометрів на годину. Надійне з'єднання з корпусом забезпечується оригінальною конструкцією кріплення.

Ми оперативно і якісно виготовимо будь-який автомобільний прапорець https://flagsystem.ua/ua/та флагштоки на ваше замовлення. У виробництві використовується надійний сублімаційний метод друку, який гарантує насиченість кольору і його стійкість до вигорання на сонці і впливу миючих засобів. При цьому, зберігаються навіть найдрібніші деталі зображення, забарвлені ділянки не розпливаються і не линяють.

Крім тканинних варіантів, ми пропонує автолюбителям і більш міцні пластикові прапорці, які ще зручніше в догляді, але виробляють не менший ефект на інших учасників руху. Крім цього, ви можете замовити у нас будь-які комплектуючі для зручного і надійного розміщення автопрапорів на кузові авто і в салоні.

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53