Нам довіряють:
Відео
Карта встановлених флагштоків

Хромовані настільні прапорці від виробника, виготовлення флагштоків, доставка по Україні.

Асортимент продукції компанії «FlagSystem» включає в себе модельний ряд настільних флагштоків, виготовлених з хромованої сталі. Одно- , двох - , і трьох- ріжкові флагштоки прикрасять будь-який кабінет або офіс, підкресливши при цьому презентабельність і імідж компанії.

Прапорці виготовляються зі спеціальної тканини з повнокольоровим друком, яка яскраво представить логотип Вашої фірми. Флагшток зроблений з шліфованої сталі з подальшим хромуванням за спеціальною технологією. На зворотну сторону підставки флагштока наклеєна оксамитова підкладка, для запобігання пошкодження поверхні столу.

Прапори настільні наповнять Ваш кабінет атмосферою солідності. Настільний флагшток на Вашому столі не залишиться непоміченим Вашими клієнтами та партнерами.

Настільні прапорці різних країнКупити прапорці настільні Ви можете, звернувшись в компанію «FlagSystem». На нашому складі завжди достатній обсяг продукції. Друк прапорів для настільних флагштоків здійснюється оперативно за Вашими макетами. Також в штаті нашого підприємства працює професійний дизайнер, який в короткі терміни підготує для Вас макет прапорця.

Якісний друк здійснюється на сучасному європейському обладнанні . У перелік послуг нашого підприємства входить розробка і виготовлення нестандартних настільних флажних систем . На замовлення може бути виготовлена будь-яка флажна конструкція, що відповідає європейським стандартам якості.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте якісний продукт і без сумніву залишитеся задоволені наданим сервісом.

Позвонить
Телефони
Заказать обратный звонок
Обратная связь