Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53

Кабінетні прапори и флагштоки

Флагшток кабінетний ОДНОМІСНИЙ
Флагшток кабінетний ОДНОМІСНИЙ

Кабінетний одномісний флагшток із анодованого алюмінію або нержавіючої сталі

Детальніше...

Флагшток кабінетний ДВОМІСНИЙ
Флагшток кабінетний ДВОМІСНИЙ

Кабінетний двомісний флагшток з анодованого алюмінію або нержавіючої сталі

Детальніше...

Флагшток кабінетний ТРИМІСНИЙ
Флагшток кабінетний ТРИМІСНИЙ

Тримісний кабінетний флагшток з анодованого алюмінію або нержавіючої сталі

Детальніше...

Нам довіряють:
 • Кабінетні прапори и флагштоки для 1+1
 • Кабінетні прапори и флагштоки для Альфа банк
 • Кабінетні прапори и флагштоки для Борис
 • Кабінетні прапори и флагштоки для Jysk
 • Кабінетні прапори и флагштоки для COMFY

Кабінетні прапори

Підставки під прапори в кабінет від виробника, європейська якість, доставка по Україні - ось далеко не повний перелік пропозицій від компанії "Флаг Сістем".

Одним з самих затребуваних напрямів у виробництві і реалізації прапорів на сьогодні являється створення кабінетних прапорів. І це не дивно, адже оформлення барвистими прапорами, пишними декоративними елементами - це дуже урочисто і красиво. Естетичні вимоги до цієї категорії набагато вищі, ніж до їх вуличних аналогів.

Кабінетні прапори в першу чергу мають бути красивими, а вже потім міцними. Умовно усі кабінетні полотна можна розділити на дві категорії: прапори і прапори.

Перші виготовляються з щільних, важких тканин, таких, як блискучий атлас або мокрий шовк. Полотно прапорів двостороннє, а по периметру нерідко буває прикрашено яскравою жовтою, білою або золотою бахромою і великими кистями. В цьому випадку полотнище виглядає особливо урочисто і парадно створюючи навкруги неповторну унікальну атмосферу.

Технології і матеріали кабінетних прапорів

Що стосується прапорів, тут трохи інша технологія виробництва і використовувані матеріали. Прапори легші і тонші за знамена, вони робляться, як правило, з одношарового полиэфирного шовку з дзеркальною зворотною поверхнею. Адже, передбачається, що прапор, що красиво драпірується, завжди прикрашатиме кабінет, не демонструючи "виворіт".

Окрім цих матеріалів для створення прапорів і прапорів, що встановлюються на спеціальних підставках під прапори в офісах, актових і конференц-залах, використовуються габардин, матовий сатен, велюр-деко і полиоксфорд.

Важливу роль грає і обробка краю кабінетного прапора. Якщо він використовується виключно в приміщеннях, то край просто акуратно зрізується і проходить термообробку. Прапори, які періодично виносять на вулицю, мають край, оброблений монониткою в один шов. Ну а якщо планується виносити прапор на вулицю досить часто - є сенс використати одну з вуличних обшивок, що зберігає акуратний зовнішній вигляд прапора надовго.

Надійний друк прапорів кабінетних

Наша компанія пропонує високоякісні барвисті підлогові прапори, виконані з різних тканин із застосуванням методу сублімації друку, що гарантує яскраві насичені кольори і високу якість фарбування. Таке забарвлення стійке і до вицвітання на сонці, і до дії миючих засобів.

Крім того, ми пропонуємо виготовлення прапорів і прапорів з високою точністю зображення навіть найдрібніших деталей, а це особливо важливо, адже кабінетні прапори видно з найближчої відстані, а значить зобов'язані бути бездоганними.

Що стосується тематики прапорів, які можна замовити в компанії "Флаг Сістем", то тут ви обмежені тільки своєю фантазією. Ми робимо: 

 • прапори з державною символікою
 • прапори і знамена різних державних відомств,
 • прапори політичних партій і громадських організацій,
 • прапори із зображенням логотипів і символіки компаній,
 • прапори по індивідуальному замовленню обмеженими партіями,
 • однотонные флаги расцвечивания.
 • однотонні прапори розцвічування
 • настільні прапори

Як кріпиться прапор до кабнетного флагштока ?

Кріпиться будь-який прапор до кабінетного флагштока з використанням кишені під древко. Розмір цієї кишені залежить від діаметру флагштока.

Прапор в кабінет, яким би він не був і що б собою не символізував - це завжди стильна і урочиста атмосфера, а наявність власного прапора у комерційної компанії свідчить про її серйозність і фундаментальність, оскільки скрупульозне відношення до оформлення будь-яких приміщень і предметів офісу зміцнює корпоративний дух і налаштовує на плідний роботу.

 

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53