Нам довіряють:

Переносні флагштоки зі зберігаючою прапор технологією з алюмінію, гарантія 3 роки, безкоштовна доставка по Україні, друк прапорів. Компанія «FlagSystem» пропонує комплексне забезпечення мобільними флажними системами виставок, рекламних та презентаційних заходів.Асортимент пропонованої нами продукції включає в себе:мобільні переносні флагштоки Флагштоки мобільні з алюмінію

  • Прапор «Парус» (Віндер) - один з найпопулярніших видів мобільних флагштоків, може використовуватися в будь-яких умовах і не вимагає підготовки місця для установки. Без флагштоків «Віндер» не обходиться практично жодний спортивний захід.
  • Мобільні флагштоки «Банер» - незамінні для представлення логотипу фірми на виставках сільгосптехніки і авто- майданчиках, так як мають варіант основи під колесо автомобіля.
  • Телескопічні флагштоки – головною їхньою особливістю є компактність та зручність транспортування. Флагшток вудка стане незамінним для проведення різних промо-акцій .
  • Алюмінієвий флагшток «Стандарт» - призначений для використання з державним прапором. Встановлюється переважно на території приватних володінь і в тих місцях, де не можлива установка стаціонарного флагштока. Також буде незамінний на урочистих відкриттях і заходах.

Усі мобільні конструкції виготовляються з надміцного анодованого алюмінію з покриттям ULTRA - ANODE. Цей матеріал володіє високою легкістю і міцністю, може протистояти навіть найсильнішим поривам вітру. Спеціальне покриття захищає його від подряпин і корозії. Великий вибір підставок для флагштоків дозволить у будь-яких умовах легко змонтувати конструкцію.

Всі мобільні флагштоки, вироблені нашою компанією, є розбірними і без зусиль помістяться навіть в легковий автомобіль. Всі системи оснащуються якісною зберігаючою фурнітурою. Всі вузли обертання виконані із застосуванням закритих підшипників, що забезпечить надійну експлуатацію виробів протягом багатьох років.

На складі нашого підприємства завжди є асортимент комплектуючих та аксесуарів.

Для наших клієнтів ми надаємо 3 роки гарантійного обслуговування та технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації.

Позвонить
Телефони
+38 (044) 333 82 86
+38 (050) 027 60 12
+38 (067) 634 83 53
+38 (063) 030 72 89
Заказать обратный звонок
Обратная связь

(044) 333 82 86 (067) 634 83 53 (050) 027 60 12 (063) 030 72 89