Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53

Мобільні, переносні флагштоки

Флагшток мобільний ВІНДЕР
Флагшток мобільний ВІНДЕР

Переносні флагштоки "Віндер" з анодованого алюмінію

Детальніше...

Флагшток мобільний КРАПЛЯ
Флагшток мобільний КРАПЛЯ

Переносні флагштоки "Крапля" із анодованого алюмінію

Детальніше...

Флагшток мобільний БАНЕР
Флагшток мобільний БАНЕР

Мобільні розбірні флагштоки з анодованого алюмінію з поворотним плечем

Детальніше...

Нам довіряють:
  • Мобільні, переносні флагштоки для 1+1
  • Мобільні, переносні флагштоки для Альфа банк
  • Мобільні, переносні флагштоки для Борис
  • Мобільні, переносні флагштоки для Jysk
  • Мобільні, переносні флагштоки для COMFY

Переносні флагштоки від виробника

Переносні флагштоки зі зберігаючою прапор технологією з алюмінію, гарантія 3 роки, безкоштовна доставка по Україні, друк прапорів. Компанія «FlagSystem» пропонує комплексне забезпечення мобільними флажними системами виставок, рекламних та презентаційних заходів.Асортимент пропонованої нами продукції включає в себе:мобільні переносні флагштоки Флагштоки мобільні з алюмінію

  • Прапор «Парус» (Віндер) - один з найпопулярніших видів мобільних флагштоків, може використовуватися в будь-яких умовах і не вимагає підготовки місця для установки. Без флагштоків «Віндер» не обходиться практично жодний спортивний захід.
  • Мобільні флагштоки «Банер» - незамінні для представлення логотипу фірми на виставках сільгосптехніки і авто- майданчиках, так як мають варіант основи під колесо автомобіля.
  • Телескопічні флагштоки – головною їхньою особливістю є компактність та зручність транспортування. Флагшток вудка стане незамінним для проведення різних промо-акцій .
  • Алюмінієвий флагшток «Стандарт» - призначений для використання з державним прапором. Встановлюється переважно на території приватних володінь і в тих місцях, де не можлива установка стаціонарного флагштока. Також буде незамінний на урочистих відкриттях і заходах.

Усі мобільні конструкції виготовляються з надміцного анодованого алюмінію з покриттям ULTRA - ANODE. Цей матеріал володіє високою легкістю і міцністю, може протистояти навіть найсильнішим поривам вітру. Спеціальне покриття захищає його від подряпин і корозії. Великий вибір підставок для флагштоків дозволить у будь-яких умовах легко змонтувати конструкцію.

Всі мобільні флагштоки, вироблені нашою компанією, є розбірними і без зусиль помістяться навіть в легковий автомобіль. Всі системи оснащуються якісною зберігаючою фурнітурою. Всі вузли обертання виконані із застосуванням закритих підшипників, що забезпечить надійну експлуатацію виробів протягом багатьох років.

Мобільні флагштоки можна встановити навіть на АЗС

На складі нашого підприємства завжди є асортимент комплектуючих та аксесуарів та фасадних флагштоків.

Для наших клієнтів ми надаємо 3 роки гарантійного обслуговування та технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації.

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53