Прапор Великобританії

Доставка безкоштовна
  • Безкоштовна доставка по містах України при замовленні продукції на суму від 5000 грн
  • Можливість доставки в село чи передмістя необхідно уточнювати у менеджера
Гарантія
  • Технологія міцних волокон "Strong Fibers"
  • Формула яскравих та насичених кольорів "Ultra Bright"
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання "Ultraviolet Protection"
  • 100% гарантія якості
Опис

Прапор Великобританії

Великобританія - одна з небагатьох європейських держав, що зуміла звести символи своєї державності в культ і безперешкодно поширити по всьому світу. Кольори британського прапора можна зустріти на всіх, що може бути продемонстровано широкій публіці - одязі, мобільних пристроях, сумках, ременях, автомобілях .... Саме тому державний прапор Великобританії неймовірно популярний і пізнаваний у будь-якому куточку планети.

Що ж представляє із себе прапор острівної держави? Це досить вузьке прямокутне полотно, з нехарактерним для прапорів світу співвідношенням сторін 1: 2. Основний колір фону - темно-синій, на цьому тлі, один на іншому розташовуються два червоних хреста, облямовані білими смугами. Під звичайним, витягнутим горизонтально, розташовується діагональний хрест, він набагато вже, з переважанням білого кольору, тоді як верхній має більше червоного. У цього прапора є навіть власне ім'я, британці звуть його Юніон Джек.

Символіка кольорів прапора Великобританії тісно пов'язана з територіально-політичним ландшафтом країни і транслює ідею об'єднання абсолютно різних регіонів. Так, прямий червоний хрест - це символ самої Англії і її покровителя, Святого Георгія, розташований під ним білий хрест - образ непокірної Шотландії і Святого Андрія, діагональні червоний і білий хрести позначають Ірландію і її хранителя Святого Патрика.

Деяка асиметричність розташування хрестів пов'язана з небажанням демонструвати чиє або перевагу, як показує історія, особливо запальні в цьому відношенні шотландці.

Символи додавалися на прапор Великобританії поступово. Англійське прапор з'явилося ще в 1277 році, шотландський елемент додався в 1634-му, а Ірландія приєдналася до них лише в 1801 році. До речі, незважаючи на те, що всі ми звикли саме до такого офіційного виду британського прапора, офіційно державним він не названий досі.

Дивитись все
  • Відгуки (0)

В наявності

570 грн
Характеристики:
Матеріал прапорна тканина Multiflag
Тип друку двостороння
Тип кріплення прапора люверси/кишені
Кількість люверсів за вибором замовника
Ширина карману за вибором замовника
Призначення для вуличного/домашнього використання
Відгуки про товар:
0 Відгуків Залишити відгук

Залишити відгук :

cap
Позвонить
Телефони
+38 (044) 333 82 86
+38 (050) 027 60 12
+38 (067) 634 83 53
+38 (063) 030 72 89
Заказать обратный звонок
Обратная связь

(044) 333 82 86 (067) 634 83 53 (050) 027 60 12 (063) 030 72 89