Китайський прапор
Держава Китай розташоване в Центральній і Східній Азії і займає третє місце за розміром в світі (після Росії і Канади). Воно займає практично четверту частину площі всієї Азії. Китай географічно розташований таким чином, Що омивається з південно-східної і східної сторони Жовтим морем, Східно-Китайським морем, Південно-Китайським морем і Корейським затокою.
Китай має Комуністичну форму правління і головним органом управління є Комуністична Партія Китаю. Прапор Китаю має вигляд полотнища яскраво червоного кольору з зірками різного розміру, які розташовані в лівому верхньому кутку полотнища.
Червоний колір прапора є символом Комуністичної революції і влади Комуністичної партії Китаю. Також червоний колір підкреслює, що Китайська Народна Республіка була створена після важкої і кровопролитної боротьби китайського народу.
З приводу зірок на прапорі немає чіткої інтерпретації. Найпоширенішою версією є те, що велика п'ятикутна зірка символізує Комуністичну партію, а менші чотири зірки, навколо великий у вигляді дуги, позначають різні етнічні групи країни (тибетців, маньчжурів, китайців і уйгурів), які об'єднані під загальним керівництвом Комуністичної партії Китаю. Є ще одна версія, за якою вважається, що менші зірки символізують різні соціальні верстви населення країни, такі як буржуазія, робітники, селяни і інтелігенція (дрібна буржуазія).
Сучасний державний прапор Китаю був прийнятий в 1949 році. Автором затвердженого, одного з 3000 наданих ескізів, є Цзен Ляньсун, економіст з провінції Чжецзян. Початковий ескіз прапора включав в себе серп і молот, але після невеликих доробок і виправлень їх прибрали.