Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53

Як розробити дизайн прапора?

Як розробити дизайн прапора?Для створення прапорів застосовується особливий вид мистецтва - вексіллографія. Якщо все буде досить просто, впізнається і з глибоким змістом, то прапори будуть хорошими. Але для виконання цього необхідно дотримуватися ряду основних правил:

•       Перше, що необхідно зробити, так це визначитися з тим, що саме буде представляти створюваний прапор. Буде це маленька держава, клуб або ж вигадана країна? Будь прапор повинен асоціюватися з певним місцем. Його повинні завжди дізнаватися.

•       Вибір форми. У більшості випадків використовується прямокутне або квадратне полотно. Також, можна зустріти і трикутні прапори. Пропорція сторін у нього 1: 1,5 або ж 1: 1,67.

•       Загальний вигляд. Найчастіше дана продукція має від двох до чотирьох кольорів. Зустрічаються також смугасті і облямовані прапори. Якщо ж полотно має один колір, то на ньому обов'язково повинен бути присутнім символ іншого відтінку. При наявності безлічі квітів постраждає сприйняття, викликаючи деяке замішання. Найпопулярнішим вважається червоний, зелений, жовтий, білий, чорний і синій колір. Всі вживані колірні відтінки зобов'язані нести якийсь сенс.

•       Значення відтінків. Синій - це пильність, свобода, процвітання, справедливість, мир. Червоний відповідає за сміливість, відвагу, героїзм і кров. Чорний - перемога і рішучість. Зелений колір символізує родючість, сільське господарство і Землю. Жовтий - е то сонце і багатство. Білий колір символ миру, невинності, чистоти.

•       Наявність символу. Його наявність не є обов'язковим. Однак символ істотно підвищує впізнаваність. Але він повинен нести в собі сенс.

Розроблюваний дизайн прапора повинен бути таким, щоб його можна було легко розглянути з певної відстані. Простота допоможе людям швидко запам'ятати його. Також, необов'язково використовувати тільки вищевказані колірні відтінки. Можна застосовувати коричневий, оранжевий і навіть рожевий.

Основні попередження при розробці прапора

•       Чим складніше буде дизайн, тим складніше і дорожче буде коштувати його виготовлення.

•       Не рекомендується використовувати текст. Навіть якщо це буде всього лише одна буква. Адже зі зворотного боку вона буде виглядати асиметрично, звичайно якщо це не двосторонній прапор.

•       Друк і герб призводять до збільшення складності самого дизайну. Тому всі наявні символи повинні бути максимально простими і приємними на зовнішній вигляд.

Лицьова і зворотна сторона повинні бути ідентичними. В іншому випадку вартість такого виробу буде дорожче.

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53