Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53

10 фактів про прапори

Найстаріший прапор світу

Прапори країн світу

Вперше прапори з'явилися в таких країнах , як Індія і Китай. Потім вони почали поширюватися далі по всьому світу. Вченими було доведено, що «Даннеброг» (Данія) є найстарішим прапором, який застосовується і в нинішній час.

Прапори – семафори

Дані прапори - це універсальна система передачі інформації на відстані , яка і використовується в морському світі ще з 18 століття. Для цього застосовуються візуальні сигнали за допомогою ручних прапорів.

Непрямокутне полотно

Практично всі прапори світу мають квадратну або прямокутну форму. Однак є один прапор країни, який не відноситься до них – це Непал. Його форма являє собою спрощену комбінацію з двох трикутних вимпелів.

Білий прапор

Це міжнародний ознака перемир'я, припинення вогню, а також прохання однієї зі сторін конфлікту до проведення переговорів. Крім цього, біле полотно використовували під час воїн, як знак капітуляції.

Символ непокори

Полотно чорного кольору з 1880- х років було пов'язане з анархією. Та й багато аналогічних організацій містили в своїй назві слово «чорний». Рівномірний чорний прапор символізує собою відмову від всіх репресивних структур. Якщо ж біле полотно є офіційним символом капітуляції перед супротивною стороною, то чорне – це явний символ непокори.

Транс-прапор

Він був створений недавно – в 2000 році, коли вперше проходив парад сексуальних меншин в Фініксі (штат Арізона, США). Дизайнер цього прапора пояснив його забарвлення наступним чином: блакитний – традиційний колір чоловіків, рожевий – жінок, а білий, який розташовується в середині. Він символізує людей, що знаходяться десь між. Що володіють нейтральною статтю.

Веселий Роджер

Цим ім'ям називають всі піратські судна. Традиційно на такому полотні зображується людський череп, а під ним розташовуються схрещені кістки. Все це зображується білим кольором на чорному тлі. На деяких прапорах «Веселого Роджера» в 17-18 століттях зображувалися пісочний годинник. Тоді він символізував смерть.

Нацистський прапор

Він є найбільш спірним в нашій історії. Він навіть заборонений багатьма країнами. Його творцем є сам Гітлер.

Найдобріший прапор

Його власником є така чудова країна, як Шрі - Ланка. Чотири листочки священного дерева Махабодхі символізують щастя, любов, співчуття і неможливість.

Це лише частина унікальних світових прапорів, які відрізняються своєю унікальністю і неповторністю.

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53