Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53

Прапор для автомобіля

Прапор для автоСьогодні дуже часто можна зустріти на вулицях свого міста автомобілі з прапорцями на бічних стеклах. Вони давно перестали бути чимось незвичайним. Такі прапори встановлюють на авто під час проведення таких заходів, як:

·        спортивні;

·        дипломатичні;

·        політичні;

·        рекламні і інші.

Автомобільні прапори дуже помітно виділяються на дорозі, навіть серед великого потоку машин. Це сприяє залученню великої кількості людей. Багато організацій використовують цю продукцію, на якій зображений їх логотип або продукція, під час проведення рекламної компанії, а також для комерційних цілей.

Плюс до всього, ця продукція - це ще і універсальний сувенір, застосувати який можна для різних цілей: декору і реклами. Купити автомобільні прапори можна з наступним зображенням:

·        логотипом компанії, партії або спортивного клубу;

·        державним або міжнародним прапором;

·        корпоративною символікою;

·        рекламної продукції або самого бренду;

·        позначення таксі (замість звичних усім "шах").

У більшості випадків на машинах встановлюються полотна певної тематики, які дозволяють її власникові продемонструвати оточенню свої пристрасті або причетність до якого-небудь руху. Дуже часто зустрічаються і державні прапори зменшеного розміру. Виготовляються вони з різних тканин, таких як габардин, атлас, полиэфирный шовк, поліестер. Але саме сітка прапора має максимальні якості, що стосуються яскравості і барвистості зображення, стійкості його до дії довкілля, довговічності і надійності. Така продукція може розміщуватися не лише лише на приладовій панелі і будь-якій іншій внутрішній поверхні автомобіля, але і на його корпусі зовні (бічні вікна, двері, багажник, стекла, антена).

Якщо ви хочете, щоб ця продукція прослужила як можна довше, необхідно щоб вона виготовлялася з якісних матеріалів, була прошита по кроях. Сама ж конструкція не повинна заважати відкриванню і закриванню дверей і не порушувати герметичність салону при установці на бічному вікні. Тільки якісні полотна і універсальна система їх кріплення здатні тривало довго витримувати зустрічні потоки повітря, навіть на швидкості автомобіля в 100 кілометрів на годину.

Незалежно від того, яку тканину ви виберете, за нею необхідно періодично доглядати: стирати, гладити, при цьому дотримуючись температурних обмежень. Таким чином, ви зможете істотно продовжити термін служби автомобільного прапора україни.

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53