Ru Ua
0 800 33 03 23
Безкоштовно по Україні
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53

Мобільні флагштоки на замовлення в Україні

Мобильные флагштокиЗалежно від області застосування дані флагштоки класифікуються на стаціонарні та мобільні. Саме останній вид є найзручнішим. Обумовлено це легкістю самої конструкції і її збірки. Мобільні флагштоки, на яких можуть кріпитися абсолютно різні прапори (від державних до корпоративних), можна швидко переносити з одного місця на інше. Звідси і пішла їх назва.

Що відноситься до мобільних флагштоків?

•       Щогли. Їх використовують для постійних прапорів на вулиці. Найчастіше їх встановлюють біля торгових центрів, адміністративних будівель, офісів і т.д. Щогли можуть відрізнятися по висоті і виготовлятися з різних матеріалів. Це може бути метал або скловолокно.

•       Ратища. Застосовуються такі флагштоки для тих полотен, які люди носять в руках. Щоб конструкція була максимально легкою, можна використовувати дерево або ж міцний пластик. Довжина держаки підбирається виходячи з розмірів самого прапора.

•       Настінні флагштоки на кронштейнах. Це елемент оформлення будівель. У більшості випадків застосовується дерево. Кріплення здійснюється до фасаду будівлі під кутом від 30 до 90 градусів.

•       З напільного підставкою. Вона може бути виконана різного типу: тумба, блін, колба, корзина. Прапори з такими підставками призначаються для оформлення офісів, кабінетів, залу засідання в компанії і т.п. Держаки тут можуть виготовлятися з металу або ж з дерева.

У вузькому сенсі мобільні флагштоки є тими конструкціями, які встановлюються на виразно підставу і виступають в якості зовнішнього корпоративного або рекламного оформлення. Форма прапора тут може бути абсолютно різною: прямокутна, кругла, квадратна, крапля, вітрило і т. д.

З якого матеріалу найчастіше виготовляються мобільні флагштоки?

Виробляються вони з нержавіючої сталі, скловолокна і легкого, але міцного алюмінію. Це ті матеріали, які характеризуються невеликою вагою і високою міцністю. Стандартна висота таких флагштоком є ​​приблизно п'ять метрів. При необхідності вона може бути і 10 метрів. Як полотна, на якому зображується різний малюнок для залучення уваги аудиторії, найчастіше застосовується флажная сітка. Особлива технологія друку, яскраві фарби - все це дозволяє зберігати первинний зовнішній вигляд протягом довгого періоду часу. Такі прапори абсолютно не боятися прямих сонячних променів і різних кліматичних умов.

Де придбати?

Купити мобільні флагштоки можна в будь-якому магазині, який спеціалізується на даній продукції. Найголовніше, щоб така продукція була максимально якісною і надійною.

Позвонить
Телефони
0 800 33 03 23
(044) 333 82 86
(067) 634 83 53
Замовити зворотній дзвінок
Зворотній зв'язок

0 800 33 03 23 (044) 333 82 86 (067) 634 83 53