Загрузка...
Видео

Карта установленных флагштоков

Оперативне виготовлення прапорів будь-яких типів, флагштоки з унікальною системою збереження прапорів від виробника, безкоштовна доставка по Україні – таке комплексне рішення пропонує Вам компанія «Flag System».

Друк прапора з логотипом на замовлення

Сьогодні, при такому великому різноманітті товарів та послуг, купити якісний прапор України досить складне завдання. Наші спеціалісти допоможуть Вам грамотно підібрати матеріал, визначитися з розмірами, а також підготують візуалізацію та макет готового виробу.Прапор Укрaїни на флагштоку

Сучасне друкувальне та швейне обладнання дозволяє виготовляти яскраві та якісні прапори. Використовуючи найкращі матеріали з усього світу, ми пропонуємо вироби, що без сумніву підкреслять статус та імідж Вашої організації.

Печать флагов.

Нашим підприємством придбано та встановлено унікальний прінтер Mimaki, який створено для сублімаційного друку на термотрансферному папері с послідуючим перенесенням на тканину в коландровому термопресі. Така технологія дозволяє суттєво підвищити якість та яскравість прапорів, а також знизити собівартість виробничого процесу, тому на наші прапори ціна нижча, ніж у конкурентів.

 

Оригінальні чорнила Mimaki, що застосовуються для термотрансферного друку на тканині, мають високу стійкість до ультрафіолетового та інфракрасного випромінювання, залишаються яскравими та барвистими навіть після тривалої експлуатації та багаторазового прання.

Різноманіття матеріалів для друку і фурнітура для збереження прапорів від найкращих європейських виробників дозволяють експлуатувати прапори у найрізніших умовах: на бортах судів; на дахах будівель; на транспорті що рухається; на виставках, презентаціях та автошоу; а також в офісах та установах.

Красиві прапори, розміщені на щоглах-флагштоках у Вашої будівлі, не залишать байдужими ані потенційних клієнтів, ані людей, що просто йшли повз. На сьогоднішній день, флагштоки – це один зі способів підкреслити солідність та презентабельність фірми, що може вплинути на укладення важливого контракту с Вашими майбутніми партнерами чи клієнтами.

Замовити продукцію від компанії «Flag System» можна звернувшись за телефоном або залишивши заявку у нас на сайті.

Друк прапора на замовленняДрук прапора на замовленняДрук прапора на замовленняДрук прапора на замовлення

Позвонить