Марокко

Марокканський прапор має вигляд полотнища прямокутної форми, яке забарвлене в темно червоний колір, в центральній частині якого зображена пятилучева зірка, виконана зеленим кольором. прапорів Марокко

На цивільний державний прапор Марокко, крім пятилучевоi зірки зеленого кольору, нанесено зображення золотих корон, над якими розташовані зірки, Корони з зірками знаходяться по кутах полотнища. Червоний колір прапор Марокко отримав від шерифів Мекки, зберігачів Мекки і Медіни - священних міст Ісламу.

Найпершим з відомих прапорів держави Марокко, було прямокутне полотнище червоного кольору, в центральній частині якого був розташований квадрат. Цей квадрат був розкреслений на 64 клітини білого і чорного кольорів, які розташовувалися в шаховому порядку. Це був символ Королівства Марокко з 11 по 13 століття. Потім його замінили прямокутним полотнищем яскраво-червоного кольору, яке проіснувало до початку 20 століття. З 1915 року, Королівство Марокко стало колонією Іспанії та отримало як державного символу прямокутне полотнище, у верхньому лівому куті якого було зелене поле з нанесеною на нього пентаграммой білого кольору. Такий вигляд прапор Марокко мав до 1956 року.

На сьогоднішній день, на головний флагшток країни піднято яскраво-червоне полотнище з розташованою на ньому зеленої зіркою. Цей прапор глибоко шанується жителями Королівства та вивішується ними на будівлях у період свят. Державні прапори Королівства Марокко є окрасою всіх цивільних будівель і державних установ, а також вивішені біля резиденції короля. Прапор військово-морського флоту Королівства Марокко, відрізняється від сухопутного своєї п'ятикутною формою, яка розташована на вільно розвіваєючий частини.

Позвонить
Телефони
Заказать обратный звонок
Обратная связь