Мальдіви

Мальдiвський прапор - це полотнище, що має прямокутну форму, забарвлене в яскраво-червоний колір. У центральній частині полотнища розташований прямокутник меншого розміру, що має зелений колір, в центрі якого зображено півмісяць білого кольору. прапор Мальдiвських островiв

Краi півмісяця повернені до вільного краю полотнища. Червоний колір прапора Мальдівських островів символізує героїв держави, для яких свобода і незалежність країни дорожче власного життя. Які, не вагаючись, пожертвують своїм життям заради процвітання свого народу. Зелений колір на прапорі Мальдів є символом величезної кількості пальмових гаїв, які маються на островах. Пальми - це самі шановані дерева, що дають населенню островів їжу і благополуччя. Зображення півмісяця на державному прапорі, уособлює Ісламську релігію, яку сповідують жителі Мальдівських островів.

Прапор Мальдiв застосовується на суші і на морі, цивільним населенням і під час державних церемоній. Зображення державних прапорів нанесено на емблему країни, на якій зображена кокосова пальма, на тлі якої знаходиться півмісяць і п'ятикутна зірка, що мають колір золота. Дана емблема є нагадуванням жителям країни про цінності Ісламу і про те, яке значення в житті острівних жителів мають пальми.

Першим прапором держави Мальдіви було прямокутне полотнище яскраво - червоного кольору, яке було далеко видно на тлі блакитних морських вод. Пізніше на прапорі з'явилося зображення півмісяця, запозичене у жителів Османської Імперії, тільки роги його були розвернуті до древка. Незабаром його розвернули у протилежну сторону. Перший прапор Мальдiвських островiв проіснував до початку 20 сторіччя, після чого був змінений на той, який ми бачимо в даний час.

Позвонить
Телефони
Заказать обратный звонок
Обратная связь