Гренландія

Холодний, але прекрасний острів, розташований на північно - сході Північної Америки носить величну назву - Гренландія. Високі льодовики, часом закривають сонце, температура може опуститися до 47 градусів морозу, за Цельсієм, населення складає всього близько шістдесяти тисяч чоловік, а турист тут - не такий вже частий гість. прапор Гренландії

Тим не менш, ця країна пишається своєю історією і природою, наскільки б мізерною, у порівнянні з багатьма іншими, вона не була. У вільних від льодовиків місцях, таки відчайдушно намагаються виростати березові - криволісся, зарості вільхи, горобини, а так само зустрічаються кілька дерев верби.

Величні льодовики, дозволяють населенню, основну частину яких складають гренландские ескімоси, насолоджуватися відблисками рідкісного сонця. Так само, особливу гордість, місцеві жителі живлять до символіки Гренландії - прапору, який являє собою червоно - біле полотнище (зверху розташований білий колір, нижче - червоний), поверх якого виділено коло таких же кольорів (але, червоний - зверху, а білий колір розташовується нижче). Верхня смуга (біла) символізує льодовики, розрослися по всій території острова, червоний, в свою чергу, означає океан - Атлантичний і Північно - Льодовитий. Сам коло, за відомостями деяких джерел символізує схід і захід сонця. Як би не було холодно і нез'ясовно прекрасно на території Гренландії, туризм повільним ходом намагається розвинутися в більш масштабну форму.

Спеціально для цього, місцевими жителями та грошовими вливаннями спонсорів, були побудовані кілька готелів, ресторанів, а так само лавки з сувенірами. Найбільшою популярністю, серед туристичних екскурсій, користується місто Нуук, розташований на західному узбережжі Гренландії. Тут зосереджена основна маса визначних пам'яток, таких як: Егеде (в сучасності використовується як зал для місцевого парламенту), церква Савур - Черч, унікальний Арктичний сад, університет Ілісіматусарфійк та семінарія, а так само Каяк-клуб, і, звичайно ж, відомий всім меморіал королеви Маргрете.

Приїжджайте до Гренландії за прохолодними, але «довгограючі» спогадами, хто знає, можливо, вам вдасться познайомитися з лемінги або місцевим вівцебики, а так же представитися можливість покуштувати місцевої кухні, яка, повірте - вражає.

Позвонить
Телефони
+38 (044) 333 82 86
+38 (050) 027 60 12
+38 (067) 634 83 53
+38 (063) 030 72 89
Заказать обратный звонок
Обратная связь

(044) 333 82 86 (067) 634 83 53 (050) 027 60 12 (063) 030 72 89